Programma

Programmaoverzicht

 

TijdThuisUitVeldScheidsrechter
Zaterdag 30 okt.
10:00ST Colijnsplaatse Boys/Wolfaartsdijk MO15-1ST Aardenburg/Sluis MO15-1veld 1
10:15ST Oostkapelle/Domburg JO15-1ST Aardenburg/Sluis JO15-1Veld 1M.D. (Rick) Wisse
10:30RCS JO13-2ST Sluis/Aardenburg JO13-1veld 3
11:15ST Aardenburg/Sluis MO19-1Halsteren MO19-1Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
12:30SJO HSVC'20 JO17-1ST Aardenburg/Sluis JO17-11Afgeschermd
Zondag 31 okt.
13:30Aardenburg 1IJzendijke 2veld 1E. (Edwin) van Vooren
Zaterdag 6 nov.
09:15Terneuzense Boys JO9-3Aardenburg JO9-1JMVeld 3B2
09:15Aardenburg JO8-1JMSJO HSVC'20 JO8-1veld 1
09:30Aardenburg JO11-1JMST HVV'24 / Graauw JO11-1veld 2
10:00Sluis JO9-1Aardenburg JO9-2JMveld 1
10:00Sluis JO9-1Aardenburg JO9-2JMveld 1
10:15Terneuzense Boys JO12-1ST Sluis/Aardenburg JO12-1Veld 4A
10:30ST Aardenburg/Sluis MO15-1ST 's Heer Arendskerke/Patrijzen/SJO Lebo SVN VVB MO15-2Sportpark van Dongen AardenburgJ (John) Paridaen
11:00Aardenburg JO10-1JMSJO HPC'16 JO10-2JMveld 2
11:15ST Sluis/Aardenburg JO13-1Breskens JO13-1JMveld 1
12:00ST Aardenburg/Sluis JO15-1ST FC de Westhoek '20/ZSC '62 JO15-1Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
13:00ST Sluis/Aardenburg JO19-1Nieuwland JO19-1Sportpark 't Oostpoortpark Sluis
14:00ST Aardenburg/Sluis JO17-1SJO HPC'16 JO17-2Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
Zondag 7 nov.
12:00Sluis 2Aardenburg 1veld 1
12:00Sluis 2Aardenburg 1veld 1
Zaterdag 13 nov.
08:30SSV'65 JO11-1JMAardenburg JO11-1JMVeld 1 SSV '65
09:15Aardenburg JO9-1JMRia W JO9-1veld 1
09:15Aardenburg JO9-2JMSJO HPC'16 JO9-1veld 1
09:30Zaamslag JO8-1Aardenburg JO8-1JMveld 1
10:00FC Axel JO13-2ST Sluis/Aardenburg JO13-1veld 1
10:00Sluis JO10-1Aardenburg JO10-1JMveld 1
10:00Sluis JO10-1Aardenburg JO10-1JMveld 1
11:00ST Sluis/Aardenburg JO12-1Krabbendijke JO12-1veld 1
11:15ST Aardenburg/Sluis MO15-1RCS MO15-1veld 1
12:45ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1ST Aardenburg/Sluis MO19-1veld 1
(beker)
Zaterdag 20 nov.
09:30SJO Serooskerke/Veere JO12-1ST Sluis/Aardenburg JO12-1veld 2
09:30Aardenburg JO11-1JMTerneuzense Boys JO11-2veld 1
09:45Oostburg JO9-1Aardenburg JO9-2JMveld 1
09:45Oostburg JO8-1Aardenburg JO8-1JMveld 1
10:30RCS JO15-2ST Aardenburg/Sluis JO15-1veld 3
11:00Aardenburg JO10-1JMSJO HSVC'20 JO10-2JMveld 1
11:15ST Sluis/Aardenburg JO13-1ST Steen / Koewacht JO13-1JMveld 1
11:15Oostburg JO9-2JMAardenburg JO9-1JMveld 1
13:00Terneuzen JO17-2ST Aardenburg/Sluis JO17-1veld 3
13:00ST Aardenburg/Sluis MO19-1Kruiningen MO19-1veld 1
Zondag 21 nov.
13:30Aardenburg 1Clinge 2veld 1
Zaterdag 27 nov.
09:15Aardenburg JO9-2JMIJzendijke JO9-1veld 1
09:15Aardenburg JO9-1JMSJO HSVC'20 JO9-1veld 1
09:15Aardenburg JO8-1JMSchoondijke JO8-1JMveld 2
09:30Aardenburg JO11-1JMFC Axel JO11-1veld 1
09:45Oostburg JO10-1JMAardenburg JO10-1JMveld 1
10:05Tern.Boys JO13-2JMST Sluis/Aardenburg JO13-1Veld 3
10:15SJO HSVC'20 JO12-1ST Sluis/Aardenburg JO12-1Sportpark SDO'63 veld 1
11:00ST Apollo '69/Luctor Heinkenszand MO19-1ST Aardenburg/Sluis MO19-1veld 1
11:15ST Aardenburg/Sluis MO15-1ST Luctor Heinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO15-1veld 1
13:00ST Sluis/Aardenburg JO19-1Walcheren JO19-2veld 1
13:00ST Aardenburg/Sluis JO17-1Breskens JO17-1veld 1
13:00ST Aardenburg/Sluis JO15-1MZC'11 JO15-2veld 2
Bootstrap Example