Programma

Programma samengestelde teams Sluis-Aardenburg

Programma overzicht AVC Aardenburg
Laatst gewijzigd : 25-09-2019

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter Waar Info
zaterdag : 23-11-2019
Aardenburg JO12-1 Koewacht JO12-1 09:30 R.Reijniers Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg JO11-2M Zeelandia Middelb JO11-5 09:30 J.Thilleman Aardenburg Wedstrijddag
SJO HPC16 JO11-2 Aardenburg JO11-1 09:30 Wedstrijddag
FC De Westhoek MO15-1 ST Sluis/Aburg MO15-1 10:45 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 SKNWK JO13-1 11:15 Sluis Wedstrijddag
VC Vlissingen JO15-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 11:15 Wedstrijddag
SJO HPC16 JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 12:30 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO17-1 FC De Westhoek MO17-1 12:45 E.v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 24-11-2019
Aardenburg 2 Vogelwaarde 2 11:00 E.v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
HSC28 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 27-11-2019
WZVL Sel O15 Varsenare U15 19:30 E.v Vooren Vriendschappelijk
zaterdag : 30-11-2019
Aardenburg JO11-1 Breskens JO11-1 09:30 J.Thilleman Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg JO11-2M FC Axel JO11-2 09:30 R.Reijniers Aardenburg Wedstrijddag
ST Oostk/Domburg JO15-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 10:15 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 ST Ijzend/Oostb JO15-2 10:30 Sluis Wedstrijddag
ST Bresk/Schoond JO12-2 Aardenburg JO12-1 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 SJO de Westhoek JO13-1 11:15 Sluis Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 ST Dauwd/Nieuwl MO15-1 11:15 R.Reijniers Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 ST Hontn/SDO63 JO17-2 12:00 Sluis Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO17-1 SC Welberg MO17-1 13:00 E.v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 01-12-2019
Aardenburg 2 Groede 2 11:00 R.Veldkamp Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg 1 SC Welberg 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zaterdag : 07-12-2019
Aardenburg JO12-1 ST HVV24/Clinge JO12-3 09:30 C.Stedehouder Aardenburg Wedstrijddag
ST Cadz/Groede JO11-1 Aardenburg JO11-1 09:30 Wedstrijddag
SJO HPC16 JO13-1 ST Sluis/Aburg JO13-1 09:30 Wedstrijddag
Lebo/SVN/VVB JO11-2 Aardenburg JO11-2M 10:00 Wedstrijddag
FC Axel MO15-1 ST Sluis/Aburg MO15-1 10:00 Wedstrijddag
Halsteren MO17-1 ST Sluis/Aburg MO17-1 11:15 Wedstrijddag
ST Steen/Koewacht JO15-2 ST Sluis/Aburg JO15-2 11:15 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-1 SJO Seroosk/Veere JO15-1 11:15 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Tern.Boys JO17-2 ST Sluis/Aburg JO17-1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 08-12-2019
Koewacht 3 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
Graauw 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 14-12-2019
Terneuzen JO11-2 Aardenburg JO11-1 09:00 Wedstrijddag
Tern.Boys JO12-2 Aardenburg JO12-1 09:15 Wedstrijddag
Aardenburg JO11-2M Steen JO11-2 09:30 J.Thilleman Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 SJO Seroosk/Veere JO13-1 09:45 Sluis Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 SJO HPC16 JO15-2 11:00 Sluis Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 Terneuzen MO15-1 11:15 R.Reijniers Aardenburg Wedstrijddag
JVOZ JO15-2 ST Aburg/Sluis JO15-1 11:15 Wedstrijddag
zondag : 15-12-2019
Aardenburg 1 SDO63 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zaterdag : 21-12-2019
ST Sluis/Aburg MO15-1 DwO15 MO15-1 11:15 E.v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 26-01-2020
NVS 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 02-02-2020
Aardenburg 1 Hontenisse 4 11:00 R.Veldkamp Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg 1 Lepelstraatse Boys 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 09-02-2020
De Schutters 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
Hulsterloo 2 Aardenburg 2 14:30 Wedstrijddag
zondag : 16-02-2020
Aardenburg 1 Ria W 2 11:00 R.Veldkamp Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg 1 DEVO 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 08-03-2020
Steen 4 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
Rimboe 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 15-03-2020
Graauw 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Aardenburg 1 Vogelwaarde 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 22-03-2020
SDO63 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 29-03-2020
Aardenburg 2 IJzendijke 3 11:00 R.Veldkamp Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg 1 NVS 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 05-04-2020
Vogelwaarde 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
SC Welberg 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 19-04-2020
Groede 2 Aardenburg 2 12:00 Wedstrijddag
Hoofdplaat 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 26-04-2020
Aardenburg 1 Corn Boys 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 10-05-2020
Aardenburg 2 Koewacht 3 11:00 R.Veldkamp Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg 1 HSC28 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 17-05-2020
Sluiskil 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 24-05-2020
Aardenburg 1 Graauw 1 14:30 Aardenburg Wedstrijddag