Programma

Programma samengestelde teams Sluis-Aardenburg

Programma overzicht AVC Aardenburg
Laatst gewijzigd : 19-10-2021

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter Waar Info
zaterdag : 11-09-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 Terneuzen MO15-1 10:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis MO19-1 Kruiningen MO19-1 11:45 E v Vooren
zaterdag : 18-09-2021
ST Aburg/Sluis MO19-1 MZC 11 MO19-1 11:00 E v Vooren
zaterdag : 25-09-2021
Aardenburg JO11-1 Tern Boys JO11-3 09:15 R Reijniers
ST Aburg/Sluis JO17-1 VCK JO17-1 12:30 E v Vooren
ST Aburg/Sluis MO19-1 MOC 17 MO19-1 14:30 E v Vooren
zaterdag : 02-10-2021
Aardenburg JO11-1 Terneuzen JO11-2 09:30 J Paridaen
ST Aburg/Sluis MO15-1 Terneuzen MO15-1 11:15 J Paridaen
ST Aburg/Sluis JO15-1 Walcheren JO15-2 13:00 J Paridaen
zaterdag : 09-10-2021
ST Aburg/Sluis JO17-1 Jong Ambon JO17-1 11:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis JO15-1 Zeelandia Midd. JO15-2 13:00 E v Vooren
zaterdag : 16-10-2021
Aardenburg JO11-1 ST Steen/Koew JO11-1 09:30 J Paridaen
ST Aburg/Sluis MO15-1 Walcheren MO15-1 10:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis MO19-1 Wernhout MO19-1 13:30 E v Vooren
zaterdag : 23-10-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 Kloetinge MO15-2 11:15 T Pielaat
zaterdag : 30-10-2021
ST Aburg/Sluis MO19-1 Halsteren MO19-1 11:15 E v Vooren
zaterdag : 06-11-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 ST Ark/Patr/Lebo MO15-1 10:30 J Paridaen
ST Aburg/Sluis JO15-1 FC de Westhoek JO15-1 12:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis JO17-1 SJO HPC 16 JO17-2 14:00 E v Vooren
zaterdag : 13-11-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 RCS MO15-1 11:15 R Reijniers
zaterdag : 20-11-2021
ST Aburg/Sluis MO19-1 Kruiningen MO19-1 13:00 J Paridaen
zaterdag : 27-11-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 ST Luctor/Heinkz MO15-1 11:15 R Reijniers
ST Aburg/Sluis JO15-1 MZC 11 JO15-2 13:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis JO17-1 Breskens JO17-1 13:00 E. v Vooren
zaterdag : 04-12-2021
ST Aburg/Sluis MO19-1 MOC 17 MO19-2 13:00 E v Vooren
zaterdag : 11-12-2021
ST Aburg/Sluis MO15-1 Kapelle MO15-1 11:15 R Reijniers
ST Aburg/Sluis JO17-1 ST Cadz/Groe/Sch JO17-1 13:00 E v Vooren
ST Aburg/Sluis JO15-1 VCK JO15-1 13:00 E v Vooren