Programmaoverzicht
Tijd | Thuis | Uit | Veld | Scheidsrechter | accommodatie |
---|---|---|---|---|---|
Woensdag 20 mrt. | |||||
19:30 | WZVL Selectie JO13-1 | Oostkamp U13 | veld 1 | (oefen.) | Sportpark Van Dongen |
Zaterdag 23 mrt. | |||||
09:00 | SJO HPBC'23 JO10-2 | Aardenburg JO10-2JM | veld 1 A2 | Sportpark Denoek | |
09:15 | Aardenburg JO9-1JM | SJO WZV United JO9-2 | veld 2 A2 | Sportpark Van Dongen | |
09:30 | Aardenburg JO11-1JM | ST Steen/Koewacht JO11-1JM | veld 1 B | L (Laurens) Cuelenaere | Sportpark Van Dongen |
10:00 | SPS JO13-1 | ST Aardenburg/Sluis JO13-1 | veld 2 | Sportpark D'n Aekerboam | |
10:15 | SJO HSVC'20 JO15-1 | ST Aardenburg/Sluis JO15-1 | Sportpark SDO'63 veld 1 - 1 | Sportpark SDO'63 | |
10:30 | Aardenburg MO11-1 | SJO WZV United JO11-2 | veld 2 A | Afgeschermd | Sportpark Van Dongen |
11:30 | RCS VR1 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | veld 4 | Sportpark De Alblas | |
11:30 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | Kloetinge MO13-1 | veld 1 | L (Laurens) Cuelenaere | Sportpark Van Dongen |
12:45 | ST LuctorHeinkenszand/DWO '15/Apollo '69 MO17-1 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | veld 4 | R. (Richard) Steensma | Sportpark Heinkenszand |
12:45 | ST Aardenburg/Sluis JO17-1 | FC Axel JO17-1 | veld 1 | Sportpark 't Oostpoortpark | |
14:30 | HKW'21 1 | Aardenburg 1 | veld 1 | P.K.W.J. (Peter) Nuijtemans | Sportpark Kwadendamme |
Woensdag 27 mrt. | |||||
19:00 | Aardenburg JO10-1JM | Terneuzense Boys JO10-2 | veld 2 B2 | Sportpark Van Dongen | |
19:45 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | ST Arnemuiden/Nieuwland VR1 | veld 1 | J (John) Paridaen | Sportpark Van Dongen |
Zaterdag 30 mrt. | |||||
09:30 | Aardenburg JO11-1JM | Terneuzen JO11-2 | veld 2 A | T. (Thijs) Ahsmann | Sportpark Van Dongen |
10:00 | ST Aardenburg/Sluis JO13-1 | 's Heer Arendskerke JO13-1 | veld 1 | C. (Corne) Stedehouder | Sportpark Van Dongen |
10:30 | Bevelanders JO15-1 | ST Aardenburg/Sluis JO15-1 | veld 2 | Sportpark Campen | |
11:00 | Zeelandia Middelburg MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | veld 2 | Sportpark Veerse Poort | |
12:00 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | ST IJzendijke/Schoondijke VR2 | veld 1 | Sportpark 't Oostpoortpark | |
Maandag 1 apr. | |||||
11:00 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | RCS VR1 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
Woensdag 3 apr. | |||||
19:00 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | veld 3 | M. (Miguel) Nafa | Sportpark HVV'24 |
Zaterdag 6 apr. | |||||
09:00 | Terneuzen MO13-1 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | veld 1 | Sportpark De Vliegende Hollander | |
11:00 | ST Aardenburg/Sluis JO13-1 | MZC'11 JO13-1 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
11:15 | ST Aardenburg/Sluis JO15-1 | ST Kapelle/Hansweertse Boys JO15-1 | veld 1 | Sportpark 't Oostpoortpark | |
11:15 | Halsteren JO17-2 | ST Aardenburg/Sluis JO17-1 | veld 1 | Sportpark De Beek | |
12:45 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
14:30 | SVO/DKS'17 VR1 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | veld 1 | Sportpark 't Steen | |
15:00 | Aardenburg 1 | Cadzand 1 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
Zaterdag 13 apr. | |||||
09:45 | SJO WZV United JO15-1 | ST Aardenburg/Sluis JO15-1 | veld 1 | Sportpark IJzendijke | |
10:30 | Corn Boys MO17-1 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | veld 2 | Sportpark 't Sas | |
10:45 | ST Aardenburg/Sluis MO13-1 | ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO13-1 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
11:15 | Smerdiek JO13-1 | ST Aardenburg/Sluis JO13-1 | veld 2 | Sportpark Haestinge | |
12:30 | ST Sluis/Aardenburg VR1 | ST Nieuwdorp/Patrijzen/LeBo VR1 | veld 1 | Sportpark Van Dongen | |
14:30 | Spui 1 | Aardenburg 1 | veld 1 | Sportpark Spui |