Programma

Programmaoverzicht

Op dit moment zijn we bezig met het programmaoverzicht te optimaliseren,
zodat je kan doorklikken op je team en dan direct de standen en uitslagen kan zien van je team. Nog even geduld.

 

DatumTijdThuisteamUitteamVeldScheidsrechter
01-feb09:15Aardenburg JO8-1Sluis JO8-1Sportpark van Dongen Aardenburg
01-feb09:15Aardenburg JO8-1Sluis JO8-1Sportpark van Dongen Aardenburg
01-feb09:30Aardenburg JO11-2MSJO HPC'16 JO11-2Sportpark van Dongen AardenburgB (Bart) van de Wijnckel
01-feb10:00Kloetinge JO10-2Aardenburg JO10-1G3
01-feb10:00FC Axel MO15-1ST Sluis/Aardenburg MO15-1veld 2
01-feb10:15Nieuwland JO12-2Aardenburg JO12-1Sportpark Nieuwland veld 3
01-feb11:00Aardenburg JO8-2GSchoondijke JO8-1Sportpark van Dongen Aardenburg
01-feb11:00ST Sluis/Aardenburg MO17-1Wolfaartsdijk MO17-1Sportpark 't Oostpoortpark Sluis
01-feb11:15ST Sluis/Aardenburg JO13-1SJO Serooskerke/Veere JO13-1GSportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
01-feb11:30Terneuzense Boys JO15-1ST Sluis/Aardenburg JO15-1Veld 2S (Stojan) Curcic
01-feb13:00ST Sluis/Aardenburg JO15-2SJO HPC'16 JO15-2Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
02-feb11:00Aardenburg 2Hontenisse 4veld 1L (Laurens) Cuelenaere
02-feb14:30Aardenburg 1Lepelstraatse Boys 1veld 1M.G. (Rinus) Verdaasdonk
05-feb18:30IJzendijke JO11-1Aardenburg JO11-2MGem. sportpark IJzendijke veld 1
08-feb09:30Aardenburg JO12-1RCS JO12-2Sportpark van Dongen AardenburgR (Richard) Reyniers
08-feb10:00ST IJzendijke/Oostburg JO15-2ST Sluis/Aardenburg JO15-2Gem. sportpark IJzendijke veld 1
08-feb10:00ST Groede/Cadzand JO8-1Aardenburg JO8-2GSportcenter Cadzand veld 1
08-feb10:15Zaamslag JO11-1Aardenburg JO11-1veld 1
08-feb10:30Aardenburg JO10-1GMZC'11 JO10-2GSportpark van Dongen Aardenburg
08-feb11:00Schoondijke JO8-1Aardenburg JO8-1veld 2
08-feb11:30Tern.Boys JO13-2GST Sluis/Aardenburg JO13-1Veld 2
08-feb11:30Colijnsplaatse Boys MO17-1ST Sluis/Aardenburg MO17-1veld 1
08-feb12:00ST Sluis/Aardenburg MO15-1Zeelandia Middelburg MO15-2Sportpark 't Oostpoortpark Sluis
08-feb14:00ST Sluis/Aardenburg JO15-1JVOZ JO15-2GSportpark 't Oostpoortpark Sluis
09-feb12:00Hulsterloo 2Aardenburg 2Sportveld Hulsterloo veld 1
09-feb14:30De Schutters 1Aardenburg 1veld 1J. (Hans) de Jong
15-feb09:15Aardenburg JO8-1ST Groede/Cadzand JO8-1Sportpark van Dongen Aardenburg
15-feb09:30Aardenburg JO11-2MBreskens JO11-2GSportpark van Dongen AardenburgR (Richard) Reyniers
15-feb09:30Aardenburg JO11-1SJO HPC'16 JO11-1Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
15-feb10:00Koewacht JO12-1GAardenburg JO12-1Sportpark Berlaere veld 1
15-feb10:30ST Nieuwland/FC Dauwendaele MO15-1ST Sluis/Aardenburg MO15-1Sportpark Nieuwland veld 1
15-feb11:00Aardenburg JO8-2GOostburg JO8-1Sportpark van Dongen Aardenburg
15-feb11:15SSV'65 JO17-1ST Sluis/Aardenburg JO17-1veld 4
15-feb11:15SJO Serooskerke/Veere JO15-1ST Sluis/Aardenburg JO15-1veld 2
15-feb11:15ST Sluis/Aardenburg JO13-1SJO FC De Westhoek JO13-1Sportpark van Dongen AardenburgE. (Edwin) van Vooren
15-feb11:15Walcheren JO10-1Aardenburg JO10-1Gveld 1
15-feb13:00ST Sluis/Aardenburg JO15-2ST Steen / Koewacht JO15-2Sportpark van Dongen AardenburgR. (Robbie) Goossens
15-feb13:00Zeelandia Middelburg JO9-3Aardenburg JO9-1veld 5
16-feb14:30Aardenburg 1DEVO 1veld 1