Programma overzicht AVC Aardenburg
Laatst gewijzigd : 09-01-2018

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter Wedstrijdnr Info
woensdag : 17-01-2018
WZVL SELECTIE JO13 SV HEIST U13 19:00 E.v Vooren Vriendschappelijk
vrijdag : 19-01-2018
AARDENBURG 1 CADZAND 1 20:00 E.v Vooren Vriendschappelijk
zaterdag : 20-01-2018
AVC ZAALTOERNOOI SCHELDEVESTE BRESKENS 09:00 Toernooi
zondag : 28-01-2018
IJZENDIJKE 3 AARDENBURG 2 11:30 Wedstrijddag
LEPELSTR.BOYS 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 04-02-2018
PHILIPPINE 3 AARDENBURG 2 10:30 Wedstrijddag
CORN.BOYS 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 07-02-2018
WZVL SELECTIE JO15 KM TORHOUT U15 19:30 E.v Vooren Vriendschappelijk
zondag : 18-02-2018
HULSERLOO 2 AARDENBURG 2 12:00 Wedstrijddag
SLUISKIL 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 25-02-2018
AARDENBURG 2 CLINGE 3 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 SDO 64 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 28-02-2018
WZVL SELECTIE JO17 VARSENAERE U17 19:30 E.v Vooren Vriendschappelijk
zondag : 04-03-2018
OOSTBURG 3 AARDENBURG 2 10:30 Wedstrijddag
woensdag : 07-03-2018
WZVL SELECTIE JO15 VARSENAERE U15 19:30 E.v Vooren Vriendschappelijk
zondag : 11-03-2018
AARDENBURG 2 VOGELWAARDE 2 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 NVS 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 18-03-2018
GRAAUW 3 AARDENBURG 2 10:00 Wedstrijddag
HOOFDPLAAT 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 25-03-2018
AARDENBURG 2 HULSTERLOO 2 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 HULSTERLOO 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 01-04-2018
HONTENISSE 3 AARDENBURG 2 12:00 Wedstrijddag
SCHOONDIJKE 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 08-04-2018
AARDENBURG 1 BIERVLIET 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 15-04-2018
AARDENBURG 2 IJZENDIJKE 3 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 LEPELSTR.BOYS 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 22-04-2018
GRAAUW 2 AARDENBURG 2 12:00 Wedstrijddag
GRAAUW 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 29-04-2018
SLUISKIL 2 AARDENBURG 2 12:00 Wedstrijddag
zondag : 13-05-2018
AARDENBURG 2 RIA W 2 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 SLUIS 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 20-05-2018
OOSTBURG 2 AARDENBURG 2 12:30 Wedstrijddag
VOGELWAARDE 1 AARDENBURG 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 27-05-2018
AARDENBURG 2 SLUISKIL 2 11:00 Wedstrijddag
AARDENBURG 1 SLUISKIL 1 14:30 Wedstrijddag