Programma overzicht AVC Aardenburg
Laatst gewijzigd : 11-10-2018

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter Wedstrijdnr Info
zaterdag : 20-10-2018
Aardenburg JO12-1 Breskens JO12-1 09:30 J. Thilleman Beker
Aardenburg JO7-1&2 Oostburg JO7-1 09:30 Spelbegeleider JO7-1&2 Vriendschappelijk
ST Aburg/Sluis JO13-1 Kloetinge JO13-2 11:00 R. Reijniers Aardenburg Beker
FC Dauwendaele JO15-2 ST Aburg/Sluis JO15-2 11:00 Wedstrijddag
zondag : 21-10-2018
Aardenburg 1 Schoondijke 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 24-10-2018
Wzvl sel JO15 Oostkamp U15 19:00 E. v Vooren Vriendschappelijk
Tern Boys JO13-2 ST Aburg/Sluis JO13-1 19:00 Inhaal
zaterdag : 27-10-2018
Kloetinge JO12-2 Aardenburg JO12-1 08:45 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-2 Vogelwaarde JO9-1 09:15 Spelbegeleider JO9-2 Wedstrijddag
Aardenburg JO8-1 Sluis JO8-1 09:15 Spelbegeleider JO8-1 Wedstrijddag
Koewacht JO11-1 Aardenburg JO11-1 09:30 Wedstrijddag
Sluis JO7-1 Aburg/Terneuzen JO7-1&2 09:30 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO12-2M Schoondijke JO12-1 09:30 Sluis Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO13-1 Wemeldinge JO13-1 09:45 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Zeelandia Middb JO15-4 ST Aburg/Sluis JO15-2 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 Groede JO10-1 10:30 Spelbegeleider JO10-1 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 Spui JO17-1 12:00 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 RCS MO15-1 12:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 28-10-2018
Aardenburg 2 Oostburg 3 11:00 E. v Vooren Wedstrijddag
Rimboe 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 03-11-2018
Terneuzen JO9-3 Aardenburg JO9-1 09:00 Wedstrijddag
Schoondijke JO10-1 Aardenburg JO10-1 09:30 Wedstrijddag
Aardenburg JO12-1 Koewacht JO12-1 09:30 J. Paridaen Wedstrijddag
Aardenburg JO11-1 Breskens JO11-1 09:30 J. Thilleman Wedstrijddag
Kapelle JO9-3 Aardenburg JO9-2 09:45 Wedstrijddag
Oostburg JO8-1 Aardenburg JO8-1 10:00 Wedstrijddag
RCS JO13-2 ST Aburg/Sluis JO13-1 10:30 Wedstrijddag
Yerseke JO15-1 ST Sluis/Aburg JO15-1 10:45 Wedstrijddag
Kapelle MO15-1 ST Sluis/Aburg MO15-1 11:00 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-2 Luctor Heinkenszand JO15-2 12:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Tern Boys JO17-2 ST Sluis/Aburg JO17-1 13:00 Wedstrijddag
zondag : 04-11-2018
Vogelwaarde 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Aardenburg 1 Corn Boys 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 10-11-2018
Aardenburg JO9-2 Krabbendijke JO9-2 09:15 Spelbegeleider JO9-2 Wedstrijddag
SJO HPC 16 JO9-1 Aardenburg JO9-1 09:30 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO12-2M Tern Boys JO12-1 09:30 Sluis Wedstrijddag
Zeelandia Midd MO15-2 ST Sluis/Aburg MO15-1 10:00 Wedstrijddag
Steen JO8-1 Aardenburg JO8-1 10:00 Wedstrijddag
Luctor Heinkenszand JO13-2 ST Aburg/Sluis JO13-1 10:15 Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 ST Biervl/Hoofdpl JO10-1 10:30 Spelbegeleider JO10-1 Wedstrijddag
ST Cadz/Groede JO11-1 Aardenburg JO11-1 11:00 Wedstrijddag
SJO HPC 16 JO15-2 ST Aburg/Sluis JO15-2 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-1 ST Hon/Vogw/SDO JO15-1 11:00 Sluis Wedstrijddag
Walcheren JO12-1 Aardenburg JO12-1 11:15 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 SJO HPC 16 JO17-1 12:00 E v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 11-11-2018
Aardenburg 2 Hontenisse 4 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
woensdag : 14-11-2018
Wzvl sel JO13 Oostkamp U13 19:00 E. v Vooren Vriendschappelijk
zaterdag : 17-11-2018
Ijzendijke JO10-1 Aardenburg JO10-1 09:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO8-1 ST Bierv/Hoofdp JO8-1 09:15 Spelbegeleider JO8-1 Wedstrijddag
Aardenburg JO11-1 Ter Boys JO11-1 09:30 C. Brakman Wedstrijddag
Aardenburg JO12-1 Hontenisse JO12-1 09:30 J.Thilleman Wedstrijddag
ST Hont/SDO JO9-2 Aardenburg JO9-2 09:30 Wedstrijddag
Zeeland Middb JO15-2 ST Sluis/Aburg JO15-1 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 Koewacht JO9-1 10:30 Spelbegeleider JO9-1 Wedstrijddag
Graauw JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 11:00 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO13-1 Kloetinge JO13-2 11:00 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Vogelwaarde JO12-1 ST Sluis/Aburg JO12-2M 11:00 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-2 ST Bresk/Schoond JO15-2 12:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 ST Dauwend/Niieuwl MO15-2 12:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 18-11-2018
Steen 4 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
FC Moerstraaten 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 24-11-2018
Aardenburg JO9-2 SSV 65 JO9-1 09:15 Spelbegeleider JO9-2 Wedstrijddag
Tern Boys JO9-3 Aardenburg JO9-1 09:15 Wedstrijddag
Schoondijke JO8-1 Aardenburg JO8-1 09:30 Wedstrijddag
ST Ijzend/Oostb JO12-2 ST Sluis/Aburg JO12-2M 09:45 Wedstrijddag
Jong Ambon JO15-2 ST Aburg/Sluis JO15-2 10:00 Wedstrijddag
ST Ostk/Domb JO15-1 ST Sluis/Aburg JO15-1 10:00 Wedstrijddag
Nieuwland JO12-1 Aardenburg JO12-1 10:15 Wedstrijddag
ST HVV/Clinge JO11-4 Aardenburg JO11-1 11:00 Wedstrijddag
ST Groede/Cadz JO13-1 ST Aburg/Sluis JO13-1 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 Terneuzen JO17-2 12:00 E v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 25-11-2018
Aardenburg 2 Ria W 2 11:00 R. Veldkamp Vriendschappelijk
Sluis 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 01-12-2018
Aardenburg JO8-1 Breskens JO8-2 09:15 Spelbegeleider JO8-1 Wedstrijddag
Apollo 69 JO9-1 Aardenburg JO9-2 09:15 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO12-2M Breskens JO12-1 09:30 Sluis Wedstrijddag
ST HVV/Clinge JO10-2 Aardenburg JO10-1 09:30 Wedstrijddag
Aardenburg JO12-1 Kloetinge JO12-2 09:30 E. v Vooren Wedstrijddag
VC Vlissingen JO15-2 ST Aburg/Sluis JO15-2 09:45 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 Corn Boys JO9-1 10:30 Spelbegeleider JO10-1 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO13-1 Apollo 69 JO13-1 11:00 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Zaamslag JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 Terneuzen MO15-2 12:45 Sluis Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-1 Terneuzen JO14-1 14:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 02-12-2018
Aardenburg 2 Oostburg 2 11:00 E. d Rijcke Wedstrijddag
Aardenburg 1 SDO 63 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 08-12-2018
Aardenburg JO9-2 Kloetinge JO9-3 09:15 Spelbegeleider JO9-2 Wedstrijddag
Vogelwaarde JO8-1 Aardenburg JO8-1 09:30 Wedstrijddag
FC Axel JO13-2 ST Aburg/Sluis JO13-1 10:00 Wedstrijddag
FC Axel JO11-2 Aardenburg JO11-1 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 Hontenisse JO10-1 10:30 Spelbegeleider JO10-1 Wedstrijddag
ST Oostb/Ijzend JO12-3 ST Sluis/Aburg JO12-2M 11:15 Wedstrijddag
Luctor Heinkenszand MO15-1 ST Sluis/Aburg MO15-1 11:30 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-2 ST Arnem/Nieuwl JO15-2 12:30 J. Paridaen Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-1 ST HVV/Clinge JO15-1 13:00 Sluis Wedstrijddag
zondag : 09-12-2018
Graauw 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Nieuw Borgvliet 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 15-12-2018
Patrijzen JO15-1 ST Sluis/Aburg JO15-1 11:30 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg MO15-1 Kruiningen MO15-1 12:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 16-12-2018
Aardenburg 2 Graauw 2 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 Graauw 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 20-01-2019
Aardenburg 1 Sluiskil 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 27-01-2019
Corn Boys 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 03-02-2019
Aardenburg 1 FC Moerstraaten 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 10-02-2019
Philippine 3 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
Vivoo 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 17-02-2019
Aardenburg 2 Hulsterloo 2 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 Lepelstraatse Boys 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 10-03-2019
Hontenisse 4 Aardenburg 2 12:00 Wedstrijddag
Schoondijke 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 17-03-2019
Aardenburg 2 Steen 4 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 Rimboe 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 24-03-2019
Ria W 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Sluiskil 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 07-04-2019
Oostburg 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Graauw 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 14-04-2019
Aardenburg 1 Nieuw Borgvliet 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 21-04-2019
SDO 63 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 05-05-2019
Oostburg 3 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
zondag : 12-05-2019
Aardenburg 2 Vogelwaarde 2 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 Sluis 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 19-05-2019
Groede 2 Aardenburg 2 12:00 Wedstrijddag
Hoofdplaat 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 26-05-2019
Aardenburg 2 Ijzendijke 3 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 NVS 1 14:30 Wedstrijddag