Programma

Programma overzicht AVC Aardenburg
Laatst gewijzigd : 17-03-2019

Thuis Uit Tijd Scheidsrechter Waar Info
zaterdag : 23-03-2019
Schoondijke JO8-1 Aardenburg JO8-1 09:30 Wedstrijddag
Aardenburg JO11-1 Tern Boys JO11-2 09:30 C. Brakman Wedstrijddag
Tern Boys JO6-1/2 Aardenburg JO6-1/2 09:30 Wedstrijddag
Tern Boys JO12-1 Aardenburg JO12-1 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-2 ST Honten/SDO 63 JO9-2 10:00 Spelb JO9-2 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 ST Honten/SDO 63 JO9-1 10:30 Spelb JO9-1 Wedstrijddag
Terneuzen JO14-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 11:00 Wedstrijddag
SJO FC de Westhoek JO13-1 ST Sluis/Aburg JO13-1 11:00 Wedstrijddag
Wolfaartsdijk JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 11:15 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO15-1 SC Welberg MO15-1 11:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 Walcheren JO15-4 12:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 24-03-2019
Sluiskil 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 27-03-2019
Wzvl sel JO15 KSK Steenbrugge U15 19:30 E. v Vooren Vriendschappelijk
zaterdag : 30-03-2019
Aardenburg JO6-1/2 Terneuz/Biervl JO6-1/2 09:15 Spelb JO6-1/2 Wedstrijddag
Zeelandia Middb JO13-2 ST Sluis/Aburg JO13-1 10:00 Wedstrijddag
Kloetinge JO12-2 Aardenburg JO12-1 10:00 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO15-1 Terneuzen MO15-1 10:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 Terneuzen JO9-2 10:30 Spelb JO9-1 Wedstrijddag
De Fendert MO13-1 ST Aburg/Sluis MO13-1 10:30 Wedstrijddag
zondag : 31-03-2019
Aardenburg 2 Hulsterloo 2 11:00 E. v Vooren Wedstrijddag
Aardenburg 1 Sluiskil 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 06-04-2019
Terneuzen JO9-2 Aardenburg JO9-1 09:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-2 Tern Boys JO9-3 09:15 Spelb JO9-2 Wedstrijddag
Aardenburg JO8-1 Aardenburg JO8-2 09:15 Spelb JO8-1 Wedstrijddag
Aardenburg JO12-1 s Heer Arendskerke JO12-1 09:30 J. Paridaen Wedstrijddag
Jong Ambon JO15-2 ST Sluis/Aburg JO15-2 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 FC Axel JO10-2 10:30 Spelb JO10-1 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 ST Groede/Cadz JO13-1 10:30 Sluis Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO13-1 Nieuw Borgvliet MO13-1 11:00 R. Reijniers Aardenburg Wedstrijddag
Breskens JO11-1 Aardenburg JO11-1 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 ST Apollo/Kwadend JO17-1 12:15 Sluis Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO15-1 Luctor Heinkensz MO15-2 12:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-1 ST Hontn/SDO 63 JO15-1 14:15 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 07-04-2019
Oostburg 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Graauw 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
donderdag : 11-04-2019
Aardenburg 2 Oostburg 2 18:30 Wedstrijddag
zaterdag : 13-04-2019
Terneuzen JO8-2 Aardenburg JO8-1 09:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO8-2 SJO HPC 16 JO8-1 09:15 Spelb JO8-2 Wedstrijddag
Aardenburg JO11-1 Terneuzen JO11-2 09:30 J. Thilleman Wedstrijddag
Goes JO12-2 Aardenburg JO12-1 09:40 Wedstrijddag
Breskens JO9-1 Aardenburg JO9-2 10:00 Wedstrijddag
Sluiskil JO10-1 Aardenburg JO10-1 10:15 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 Tern Boys JO9-2 10:30 Spelb JO9-2 Wedstrijddag
SSV 65 JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 11:15 Wedstrijddag
Walcheren JO13-1 ST Sluis/Aburg JO13-1 11:15 Wedstrijddag
Kruiningen MO15-1 ST Aburg/Sluis MO15-1 11:30 Wedstrijddag
Roosendaal MO13-1 ST Aburg/Sluis MO13-1 11:45 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 RCS JO15-3 12:00 Sluis Wedstrijddag
NVS JO15-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 12:00 Wedstrijddag
zondag : 14-04-2019
Aardenburg 1 Nieuw Borgvliet 1 14:30 Wedstrijddag
woensdag : 17-04-2019
VC Vlissingen JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 19:30 Wedstrijddag
donderdag : 18-04-2019
Vogelwaarde 2 Aardenburg 2 18:45 Wedstrijddag
zaterdag : 20-04-2019
ST Sluis/Aburg JO17-1 Kapelle JO17-1 12:00 Sluis Wedstrijddag
maandag : 22-04-2019
SDO 63 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
donderdag : 25-04-2019
Aardenburg 2 Graauw 2 19:00 Wedstrijddag
zondag : 28-04-2019
Graauw 2 Aardenburg 2 12:30 Wedstrijddag
Vivoo 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 04-05-2019
Tern Boys JO11-4 Aardenburg JO11-1 09:15 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 FC Axel JO9-1 09:30 Spelb JO9-1 Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 Oostburg JO10-1 09:30 Spelb JO10-1 Wedstrijddag
Breskens JO8-2 Aardenburg JO8-2 10:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 Kloetinge JO13-2 10:00 Sluis Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-1 Zeelandia Middb JO15-2 10:45 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Kapelle JO15-3 ST Sluis/Aburg JO15-2 11:15 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO13-1 Unitas 30 MO13-2 12:30 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
Terneuzen MO15-1 ST Aburg/Sluis MO15-1 14:30 Wedstrijddag
zondag : 05-05-2019
Oostburg 3 Aardenburg 2 10:30 Wedstrijddag
Schoondijke 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 11-05-2019
Walcheren JO12-1 Aardenburg JO12-1 09:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO8-2 ST Bierv/Hoofd JO8-1 09:15 Spelb JO8-2 Wedstrijddag
SJO HPC 16 JO8-1 Aardenburg JO8-1 09:30 Wedstrijddag
ST HVV 24/Clinge JO9-1 Aardenburg JO9-1 09:30 Wedstrijddag
Luctor Heinkensz MO13-1 ST Aburg/Sluis MO13-1 10:00 Wedstrijddag
Aardenburg JO9-2 SJO HPC 16 JO9-2 10:15 Spelb JO9-2 Wedstrijddag
FC Dauwendaele JO15-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 10:30 Wedstrijddag
Krabbendijke JO13-1 ST Sluis/Aburg JO13-1 11:15 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO15-1 Cluzona MO15-1 11:30 J. Thilleman Aardenburg Wedstrijddag
Patrijzen JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 11:45 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 FC Dauwendaele JO15-2 12:45 Sluis Wedstrijddag
zondag : 12-05-2019
Aardenburg 2 Vogelwaarde 2 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 Sluis 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 18-05-2019
Aardenburg JO8-1 ST Bierv/Hoofdp JO8-1 09:15 Spelb JO8-1 Wedstrijddag
Tern Boys JO9-1 Aardenburg JO9-1 09:15 Wedstrijddag
ST Groede/Cadz JO11-2 Aardenburg JO11-1 09:30 Wedstrijddag
Aardenburg JO12-1 ST Hontn/SDO 63 JO12-1 09:30 C. Brakman Wedstrijddag
Aardenburg JO10-1 Ijzendijke JO10-1 09:30 Spelb JO10-1 Wedstrijddag
Oostburg JO8-2 Aardenburg JO8-2 10:00 Wedstrijddag
ST Hontn/SDO 63 JO9-2 Aardenburg JO9-2 10:00 Wedstrijddag
ST Biervl/Hoofdp JO13-1 ST Sluis/Aburg JO13-1 10:45 Wedstrijddag
SC Welberg MO15-1 ST Aburg/Sluis MO15-1 11:00 Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis MO13-1 Kloetinge MO13-1 11:15 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO17-1 ST Cadz/Groede JO17-1 12:00 Sluis Wedstrijddag
ST Aburg/Sluis JO15-1 Nieuwland JO15-1 13:00 E. v Vooren Aardenburg Wedstrijddag
zondag : 19-05-2019
Groede 2 Aardenburg 2 12:00 Wedstrijddag
Hoofdplaat 1 Aardenburg 1 14:30 Wedstrijddag
zaterdag : 25-05-2019
Aardenburg JO8-2 ST Honten/SDO 63 JO8-1 09:15 Spelb JO8-2 Wedstrijddag
Aardenburg JO11-1 SJO HPC 16 JO11-2 09:30 R. Reijniers Wedstrijddag
Aardenburg JO9-1 Oostburg JO9-1 09:30 Spelb JO9-1 Wedstrijddag
ST Biervl/Hoofdp JO12-1 Aardenburg JO12-1 10:00 Wedstrijddag
Breskens JO8-1 Aardenburg JO8-1 10:00 Wedstrijddag
ST Oostkap/Domb JO15-1 ST Aburg/Sluis JO15-1 10:00 Wedstrijddag
sHeer Arendskereke JO17-1 ST Sluis/Aburg JO17-1 10:30 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO13-1 Patrijzen JO13-1 11:00 Sluis Wedstrijddag
Breskens JO10-1 Aardenburg JO10-1 11:00 Wedstrijddag
Vogelwaarde MO13-1 ST Aburg/Sluis MO13-1 11:00 Wedstrijddag
ST Sluis/Aburg JO15-2 Kloetinge JO15-3 12:30 Sluis Wedstrijddag
zondag : 26-05-2019
Aardenburg 2 Ijzendijke 3 11:00 R. Veldkamp Wedstrijddag
Aardenburg 1 NVS 1 14:30 Wedstrijddag